A A+ A++

Pracujesz w gastronomii i pragniesz podnieść swoje kwalifikacje?
Jesteś pasjonatem gotowania i chcesz nauczyć się gotować od najlepszych?

Weź udział w projekcie:

Mistrz sztuki kulinarnej

Dołącz do nas !

+48 602-865-409, +48 604-230-203, rekrutacja@mskmazury.pl

Informacja o naborze na szkolenie "Podstawy zarządzania kuchnią i elementy kuchni międzynarodowej" w ramach realizacji projektu "Mistrz sztuki kulinarnej"


Przedłużenie naboru na szkolenie do 23 lutego ( sprawdź szczegóły )


CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W MRĄGOWIE - ZWIĄZEK PRACODAWCÓW informuje, że od dnia 09 lutego 2018r do dnia 23 lutego 2018r prowadzony będzie nabór na szkolenie:

„Podstawy zarządzania kuchnią i elementy kuchni międzynarodowej” w ramach realizacji projektu "Mistrz sztuki kulinarnej", realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa Kadry dla gospodarki, Działanie 2.3 Rozwój kompetencji i umiejętności osób dorosłych, Poddziałanie 2.3.2 Rozwój kompetencji i umiejętności zawodowych osób dorosłych.

Program szkolenia:

  • I sesja: Wprowadzenie, zarządzanie kuchnią, dobór zespołu, opracowanie receptur "Mis en place", czyli prawidłowe przygotowanie do pracy.
  • II sesja: Przygotowywanie baz – warsztaty. Podstawy kuchni europejskiej, aranżacje dań - warsztaty.
  • III sesja: Podstawy kuchni europejskiej, aranżacje dań - warsztaty. Kuchnie Świata, aranżacje dań – warsztaty.
  • IV sesja: Kuchnie Świata, aranżacje dań – warsztaty. Egzamin praktyczny.

Szkolenie realizowane będzie w 4 sesjach (sobota, niedziela) – łącznie 64 godziny.

Uczestnicy szkoleń będą mieli zapewnione wyżywienie, noclegi oraz otrzymają zwrot kosztów dojazdu na szkolenie i zwrot kosztów opieki nad dziećmi lub osobami zależnymi  na zasadach określonych w  niniejszym Regulaminie.

Wkład własny uczestnika 519,00 zł.

Warunkiem zgłoszenia udziału w projekcie będzie złożenie wypełnionej ankiety aplikacyjnej w wymaganymi załącznikami.

Ankieta aplikacyjna może być dostarczona osobiście do biura projektu w godzinach  pracy biura, przez posłańca, wysłana listem poleconym lub przesyłką kurierską.  Kanałami zgłoszenia do udziału w projekcie będą również zgłoszenia elektroniczne.

Podczas składania dokumentów rekrutacyjnych kandydaci winni mieć ze sobą dowód osobisty bądź inny dokument tożsamości ze zdjęciem w celu weryfikacji danych.  W  przypadku jego nieokazania bądź dostarczenia dokumentów przez posłańca, za pomocą listu poleconego, przesyłki kurierskiej lub drogą elektroniczną weryfikacja zgodności danych nastąpi podczas pierwszych zajęć.  

W przypadku większej ilości chętnych do udziału w projekcie o zakwalifikowaniu do projektu zadecyduje kolejność zgłoszeń: data i godzina wpływu wersji papierowej ankiety aplikacyjnej wraz z załącznikami  do biura projektu, data i godzina wpływu ankiety  aplikacyjnej wraz z załącznikami złożonej przez posłańca, za pomocą listu poleconego, przesyłki kurierskiej i data i godzina wpływu ankiety aplikacyjnej wraz z załącznikami  przekazanej drogą elektroniczną.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Szczegółowe informacje:
CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W MRĄGOWIE – ZWIĄZEK PRACODAWCÓW,
11-700 Mrągowo, ul. Brzozowa 18,
tel.+48 602 865 409, +48 604 230 203
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.