A A+ A++

Pracujesz w gastronomii i pragniesz podnieść swoje kwalifikacje?
Jesteś pasjonatem gotowania i chcesz nauczyć się gotować od najlepszych?

Weź udział w projekcie:

Mistrz sztuki kulinarnej

Dołącz do nas !

+48 602-865-409, +48 604-230-203, rekrutacja@mskmazury.pl

Informacja o naborze na szkolenie "KUCHNIA FUSION I MOLEKULARNA” w ramach realizacji projektu "Mistrz sztuki kulinarnej"

CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W MRĄGOWIE - ZWIĄZEK PRACODAWCÓW informuje, że od dnia 26 lipca 2018r (liczy się kolejność zgłoszeń) prowadzony będzie nabór na szkolenie:

"KUCHNIA FUSION I MOLEKULARNA” w ramach realizacji projektu "Mistrz sztuki kulinarnej", realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa Kadry dla gospodarki, Działanie 2.3 Rozwój kompetencji i umiejętności osób dorosłych, Poddziałanie 2.3.2 Rozwój kompetencji i umiejętności zawodowych osób dorosłych.

Program szkolenia:

  • I sesja : Zasady łączenia produktów, podstawy wiedzy o alergenach. Kuchnia fusion - podstawowe zasady łączenia smaków i zapachów, inspiracje i dobre praktyki  - warsztaty.
  • II sesja: Nowoczesna kuchnia polska - warsztaty. Łączenie potraw w kuchni międzynarodowej – warsztaty.
  • III sesja: Elementy kuchni molekularnej – warsztaty.
  • IV sesja: Łączenie potraw kuchni regionalnych – warsztaty. Egzamin praktyczny.
  • Szkolenie realizowane będzie w 4 sesjach (sobota, niedziela) – łącznie 64 godziny.


Uczestnicy szkoleń będą mieli zapewnione wyżywienie, noclegi oraz otrzymają zwrot kosztów dojazdu na szkolenie i zwrot kosztów opieki nad dziećmi lub osobami zależnymi  na zasadach określonych w  niniejszym Regulaminie.

Wkład własny uczestnika 519,00 zł.

Warunkiem zgłoszenia udziału w projekcie będzie złożenie wypełnionej ankiety aplikacyjnej w wymaganymi załącznikami.

Ankieta aplikacyjna może być dostarczona osobiście do biura projektu w godzinach  pracy biura, przez posłańca, wysłana listem poleconym lub przesyłką kurierską.  Kanałami zgłoszenia do udziału w projekcie będą również zgłoszenia elektroniczne.

Podczas składania dokumentów rekrutacyjnych kandydaci winni mieć ze sobą dowód osobisty bądź inny dokument tożsamości ze zdjęciem w celu weryfikacji danych.  W  przypadku jego nieokazania bądź dostarczenia dokumentów przez posłańca, za pomocą listu poleconego, przesyłki kurierskiej lub drogą elektroniczną weryfikacja zgodności danych nastąpi podczas pierwszych zajęć.  

W przypadku większej ilości chętnych do udziału w projekcie o zakwalifikowaniu do projektu zadecyduje kolejność zgłoszeń: data i godzina wpływu wersji papierowej ankiety aplikacyjnej wraz z załącznikami  do biura projektu, data i godzina wpływu ankiety  aplikacyjnej wraz z załącznikami złożonej przez posłańca, za pomocą listu poleconego, przesyłki kurierskiej i data i godzina wpływu ankiety aplikacyjnej wraz z załącznikami  przekazanej drogą elektroniczną.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Szczegółowe informacje:
CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W MRĄGOWIE – ZWIĄZEK PRACODAWCÓW,
11-700 Mrągowo, ul. Brzozowa 18,
tel.+48 602 865 409, +48 604 230 203
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.